PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98210}
7,1 1 248
ocen
7,1 10 1 1248
Fantaghiro 4
powrót do forum filmu Fantaghiro 4

Napisy

ocenił(a) film na 7

Ma ktoś, lub wie, gdzie można zdobyć polskie napisy do wszystkich części (oprócz pierwszej - do niej napisy to nie problem). Ewentualnie, czy gdzieś można pozostałe części obejrzeć z polskim lektorem?

ocenił(a) film na 6
Johny_8

www. kinomaniak. tv - sama właśnie korzystam ;)

ocenił(a) film na 7
Sol89

Rany, bardzo, bardzo dziękuje. A czy tam wszystkie części mają wszystkie odcinki? bo np. część piąta trwa tylko 2h.

ocenił(a) film na 6
Johny_8

Każda część mniej więcej tyle po prostu trwa ;) W części 4. w pierwszym linku jest pierwsza część, w drugim druga, poza tym w niektórych druga część jest pod spodem (na pewno jest tak jeśli któraś część trwa mniej niż godzinę ;) ) - hmm, średnio po polsku mi ta wypowiedź wyszła ;)

ocenił(a) film na 7
Sol89

Ale np. 5 część trwa 3,5 h. w TVP była puszczana w 4 odcinkach. Czy na pewno są wszystkie części? Przez najbliższe dwa tygodnie niestety żadnej nie obejrze, więc pytam, bo sam nie mogę sprawdzić (brak czasu) :(
Co do polszczyzny to ja wszystko zrozumiałem (chyba) :)

ocenił(a) film na 6
Johny_8

3,5h bez reklam? Na kinomaniaku na pewno tyle nie trwa. Mam nadzieję, że to nie są żadne skrócone wersje :/

ocenił(a) film na 7
Sol89

Tak, czwarta część też podobnie. Zobacz nawet na Filwebie.
Pamiętam, że 4 i 5 część były puszczane w formie czteroodcinkowego miniserialu.
Pierwsze trzy części też trwały ponad 3 h (w TVP po dwie części).

ocenił(a) film na 7
Johny_8

Jestem po seansie Fantaghiro 2 na kinomaniaku. Jest potwornie pocięta. Skrócona o ponad godzinę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones