PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93257}

Cesarska Wenus

Venere imperiale
7,4 11
ocen
7,4 10 1 11
Cesarska Wenus
powrót do forum filmu Cesarska Wenus

Jeszcze nie ogladany, ale mam go.Historia życia Pauliny Bonaparte,siostry wielkiego cesarza francji Napoleona Bonaparte.

r100

Witaj. Czy mógłbyś mi odsprzedać kopie tego filmu na dvd? Jestem już emerytką, od wczesnej młodości oglądałam filmy z Giną Lollobrigidą i chciałabym teraz mieć jak najwięcej jej filmów, lecz, niestety nie mam. Mam kilka filmów z Gerardem Philipem, może chcesz?

IrenaSz

Niemam DVD, nie handluje filmami ,ale ten film można za darmo pobrac z neta-link nie da sie wkleic.

r100

Przepraszam Cię! Nie chodzi mi o handlowanie filmami, tylko o przyjacielską wymianę! Mam ok. 2 tys. tytułów na dvd - może chcesz coś z moich filmów? Napisz tytuły. Jeśli mam, to Ci skopiuję i prześlę na podany adres. Już z kilkoma osobami tak wymieniam filmy! Nie chciałam Cię urazić - proszę tylko o ten film! W zamian dam wiele innych. Pozdrawiam - Irena, emerytka.

IrenaSz

MojeGG 3993901

r100

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź, ale ja nie mam GG. Nie umiem też pobrać filmu z internetu, a szkoda! Czy ten link dałoby się może przepisać i przesłać sms-em? Może wtedy ktoś z moich młodych by mi to pobrał. Podaje mój tel. - 604 933 900.
Pozdrawiam.

IrenaSz

Witaj, wiem, że link jest trudno przepisać. Może byś zadzwonił do mnie i mi go przeliterował? Byłabym wdzięczna! Na wymianę mam kilka innych filmów z Giną Lollobrigida. Pozdrawiam - Irena.

r100

Witaj raz jeszcze! Może jednak byśmy się dogadali w sprawie filmu "Cesarska Wenus" ? Czy mógłbyś przesłać mi kopie tego filmu? W zamian mogę przesłać inne filmy z Gina Lollobrigida - Trapez, Piękności nocy, Fanfan Tulipan. Film "Dzwonnik z Notre Dame" mam tylko w wersji oryginalnej - francuskiej. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź - Irena Sz.

IrenaSz

Wiadomosc jak prosiłas została wyslana smsem,Dzwonnika mam PL.

r100

Przepraszam, że piszę jeszcze raz, ale czy mógłbyś zrobić dla mnie kopie na płycie DVD filmów "Cesarska Wenus" i "Dzwonnik z Notre Dame" - z polskim lektorem lub napisami? Naprawdę nie umiem ściągnąć filmu z internetu. Może jestem za stara na takie umiejętności. Te filmy to wspomnienia z mojej młodości. Proszę - w zamian prześle Ci inne filmy z dawnymi gwiazdami. Mam sporo filmów z Elizabeth Taylor, Paul Newman, Marlon Brando i in. Proszę, zrozum mnie. Pozdrawiam - Irena, emerytka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones